Buy a Lesson Read my reviews first HERE! 1-hour Lesson $35 30-minute Lesson $20 1-month (4 weeks) of Lessons $130 (7% savings) Tips and miscellaneous $1 (can increase by one dollar increments) Like this:Like Loading...TweetSharePinShare0 Shares